KONST / Litografier / Litografi 15207231
nr 1520 7231
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Litografi, Komposition, signerad, PT BM. 26x36 cm, oramad
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:02:03
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
700 kr
6
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
6
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
6